Visszahívás a meghívásra, avagy tényleg vannak még törzshelyek Budapesten? – ezzel a címmel reagált Bús Krisztián barátunk a tegnapi Itt is ittam című cikkünkre.
Én annyira szeretem a sört, hogy ha tehetném, száz sört innék naponta. Tudom, hogy ez lehetetlen, de szeretek eljátszani a gondolattal, milyen jó is lenne.
„A Móri mindig egy szar hely volt, sunyi alkeszok törzshelye, ócska lőrét mértek, de legalább nem volt drága” – írta az affér helyszínéről Merza Gábor barátom.
Kocsis Máté, a Fidesz frakcióvezetője úgy fogalmazott, huszonhárom óra után már nehéz betartani a járványügyi előírásokat, ezért döntöttek a bezárás mellett.